program regat

Program regat – aktualizacja: 2023.09.17 r. 

Wyścig Otwarty Juniorów o Puchar Prezesa P.W. LECH Sp. z o.o.
start: most Pomorski / Hotel Słoneczny Młynn
10:59 BTW Bydgoszcz
11:01 LOTTO-Bydgostia1
11:03 AZS-AWF Kraków
11:05 LOTTO-Bydgostia2
11:07 LOTTO-Bydgostia3

Wyścig Otwarty Juniorek o Puchar Prezesa P.W. LECH Sp. z o.o.
start: most Pomorski / Hotel Słoneczny Młyn
11:09 LOTTO-Bydgostia1
11:11 Girls Power Kraków
11:13 Ukraina
11:15 BTW Bydgoszcz
11:17 LOTTO-Bydgostia2

Młode Polskie Wiosła 2023 – wyścigi sprinterskie czwórek podwójnych

młodziczki – BTW – UKS Brdów

młodzicy – UKS Bekawianka – Pegaz Wrocław

Wyścig Otwarty Kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
start: most Pomorski / Hotel Słoneczny Młyn
11:47 Litwa
11:49 LOTTO-Bydgostia
11:53 Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków
11:55 AZS UMK Toruń

Wyścig Otwarty Seniorów o Puchar Prezydenta Bydgoszczy
start: most Pomorski / Hotel Słoneczny Młyn
11:57 Litwa
11:59 DWMF Koledzy Wrocław
12:01 Wiking Berlin
12:03 odgromy.eu KW04 Poznań
12:05 Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków

Młode Polskie Wiosła 2023 – wyścigi sprinterskie czwórek podwójnych

juniorki – LOTTO-Bydgostia – AZS UMK Toruń

juniorzy – LOTTO-Bydgostia – AZS Szczecin

Wyścig Otwarty Masters
start: przystań LOTTO-Bydgostia
12:33 masters LOTTO-Bydgostia
12:35 Zawisza Rowing Masters
12:37 Wiking Berlin
12:39 AZS Toruń Masters
12:41 Forever Young Szczecin
12:43 BTW Masters
12:45 Litwa
12:47 Ukraina
12:49 TWDW Maters Mixt
12:51 MKS Brdów
12:53 WTW Warszawa Męska Masters
12:55 TWDW Masters Men
12:57 Nienawistna Ósemka
12:59 KW Pegaz Wrocław
13:01 Weterani Wioślarze Toruń
13:03 Sędziowie
13:05 Wiosła Amatorskie LOTTO-Bydgostia

13:30 Pokaz Flyboard

Wyścigi Sprinterskie Juniorów o Puchar Prezesa P.W. LECH Sp. z o.o. (do dwóch wygranych)
start: Plac Solny – godz. 14:00

Wyścigi Sprinterskie Juniorek o Puchar Prezesa P.W. LECH Sp. z o.o. (do dwóch wygranych)
start: Plac Solny – godz. 14:25

Pokaz Flyboard

Wyścig Główny Juniorów – Memoriał Zbigniewa Urbanyi
start: Brdyujście – most kolejowy – godz. 14:35
AZS Szczecin (tor1) – LOTTO-Bydgostia (tor2)

Wyścigi Sprinterskie Kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku (do dwóch wygranych)
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
start: Plac Solny – godz. 15:20

Wyścigi Sprinterskie Seniorów o Puchar Prezydenta Bydgoszczy (do dwóch wygranych)
start: Plac Solny – godz. 15:40

Wyścigi Oxford-Cambridge o Puchar Prezydenta Bydgoszczy
start: most Pomorski / Hotel Słoneczny Młyn godz. 16:00
Oxford (tor1) – Cambrigde (tor2)

Wyścig Główny Seniorów o Puchar Rady Miasta Bydgoszczy
start: Brdyujście – most kolejowy – godz. 16:05
Reprezentacja Bydgoszczy (tor1) – AZS UMK Toruń (tor2)

Permalink do tego artykułu: https://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/