Wydrukuj to Strona

Wyniki

24. edycja – 26 września 2015 roku

Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego, dystans 8,5 km

1.LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski) – 29:08, (Wojciech Gutorski, Mikołaj Burda, Piotr Hojka, Ryszard Ablewski, Dariusz Radosz, Paweł Kotecki, Miłosz Bernatajtys, Łukasz Siemion, sternik Nikolas Szymczak)
2.AZS UMK Energa Toruń (Wicemistrz Polski) – 29:17, (Mirosław Ziętarski, Szymon Kuczkowski, Robert Fuchs, Dariusz Juręczyk, Karol Leszczyński, Michał Zaporowski, Damian Krawitowski, Bartosz Leszczyński, sternik Patryk Kusz)

Wyścig główny ósemek juniorów o nagrodę Totalizatora Sportowego – Memoriał Zbigniewa Urbanyi, dystans 8,5 km

1.LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski) – 30:17, (Dominik Gasiul, Bartosz Bieniek, Kordian Grzywa, Bartosz Jakubowski, Jędrzej Paliszewski, Filip Żuchowski, Bartosz Powalisz, Jakub Zawadzki, sternik Ewa Gałek)
2.WTW Warszawa (Wicemistrz Polski) – 33:39 (Ciftci Jakub, Bochenek Mateusz, Czajka Adam, Miazga Tomasz, Spanier Jakub, Kuratczyk Maciej, Granecki Maciej, Borzęcki Maciej, sternik Gajda Jakub)

Wyścig ósemek o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Pamięci Daniela Topolskiego, dystans 2 km

Oxford pokonał Cambridge o dwie długości łodzi.
1.Uniwersytet Oxford (Laurence Rhys Harvey, Alexander William Bostrom, James Eric Mountain, John Patrick Redos, Samuel Peter James O’Connor, Julian James Bubb-Humfryes, Patrick John Bailey, Alexander Francis Davidson)
2.Uniwersytet Cambridge (Josh Pendry, Dan Rix-Standing, Alex Scharp, James Strawson, Lukas Hirst, Alex Leichter, Clemens Auersperg, Daniel Gibb Morris, sternik Sarah Smart)

Wyścig ósemek kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego (wyścig otwarty), dystans 2 km

1.AZS AWF Kraków – 7:39, (Julia Styła, Maria Wierzbowska, Anna Wierzbowska, Maria Springwald, Karolina Smyrak, Katarzyna Pilch, Katarzyna Pasternak, Katarzyna Wełna, sternik Anna Banyś)

2.LOTTO-Bydgostia – 7:58, (Justyna Wika, Klaudia Jedynak, Zuzanna Dreier, Magdalena Baszyńska, Joanna Dittmann, Martyna Mikołajczak, Katarzyna Dreszler, Wiktoria Łukasiewicz, sternik Inga Bartz)

Wyścig ósemek seniorów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km

1. Młodzieżowa Reprezentacja Niemiec – 6:33,38, (Malte Daberkow, Michael Trebbow, Nicolas Schroder, Olaf Roggennsack, Rene Schmela, Marc Leske, Malte Grossmann, Torben Johannsen, sternik Felix Lindemann)
2.Litwa – 6:33,88, (Saulius Ritter, Rolandas Mascinskas, Aurimas Adomavicius, Dominykas Jancionis, Žygimantas Gališanskis, Mindaugas Griskonis, Dovydas Nemeravičius, Armandas Kelmelis, sternik Edgaras Savickis)

Wyścig ósemek juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego (wyścig otwarty), dystans 2 km

1.Litwa – 7:43, (Saulius Ilonis, Mantas Trakselis, Povilas Stankunas, Dziugas Nienius, Gediminas Eglinskas, Augustinas Zilys, Barsteika Aurimas, Muravjov Artūr, sternik Audrius Ruzgys)
2.Zawisza Bydgoszcz – 8:39, (Mateusz Kraska, Mikołaj Żabicki, Bartosz Palmowski, Patryk Hałas, Dawid Kowalski, Szymon Krawisz, Dominik Wachowiak, Szymon Gil-Pilarski, ster. Maksymilian Bujak)

Wyścig ósemek akademickich o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km

1.Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy – 6:45, (Łukasz Krajewski, Ryszard Ablewski, Mteusz Wilanowski, Mirosław Ziętarski, Bartosz Leszczyński, Marcin Sobieraj, Jerzy Kowalski, Damian Kwiatkowski, ster. Cezary Gościński)
2.AZS Szczecin – 6:59, (Tomasz Zagórski, Michał Sobanda, Ferdynand Kaczyński, Kamil Kusiński, Łukasz Posyłajka, Konrad Wasielewski, Konrad Kuchta, Paweł Cięszkowski, sternik Szymon Korwin Piotrowski)

XXIII. Wielka Wioślarska o Puchar Brdy przeszła do historii. Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznych regat.

Wyścig ósemek akademickich o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich, dystans 2 km
1. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy – 6:52.40
2. AZS Szczecin – 7:44.70
3. Akademia Morska Szczecin – 8:32.80

Wyścig ósemek juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego, dystans 2 km
1. Litwa – 7:37.37
2. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie – Wisła Grudziądz – 7:49.02
3. AZS UMK Energa Toruń – 8:01.06
4. LOTTO-Bydgostia I – 8:10.10
5. LOTTO-Bydgostia II – 8:21.36
6. Wiking Berlin – 8:32.32
7. Zawisza Bydgoszcz – 8:32.81

Wyścig ósemek seniorów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, dystans 2 km
1. Litwa – 6:57.44
2. Rudergesellschaft Germania Frankfurt am Mein – 7:08.31
3. Reprezentacja Bydgoszczy – 7:20.76
4. Wiking Berlin – 7:42.29
5. Posnania Poznań – 7:44.44
6. Rudersdorfer Ruderverein – 7:49.27
7. Pegaz Wrocław – 8:56.72
DWB-Holding Achter Berlin – osada wycofana

Wyścig główny ósemek juniorów o nagrodę Totalizatora Sportowego – Memoriał Zbigniewa Urbanyi, dystans 8,5 km
1. Reprezentacja Bydgoszczy – 31:42.35
2. PTW Płock (Mistrz Polski) – 33:24.24

Wyścig ósemek kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, dystans 2 km
1. LOTTO-Bydgostia – 8:02.56
2. AZS AWF Kraków – 8:24.24
3. Posnania Poznań – 9:18.26
4. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie – 9:25.68
5. Bydgoski Klub Wioślarek – 9:32.61

Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego, dystans 8,5 km
1. LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski) – 28:57.13
2. AZS UMK Energa Toruń (Wicemistrz Polski) – 29:13.34

Wyścig ósemek o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, dystans 2 km
Uniwersytet Cambridge
z przewagą półtorej długości łodzi
Uniwersytet Oxford

Wyścigi sprinterskie osad seniorskich mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy
1. Beata Mikołajczyk/Dawid Putto – UKS Kopernik Bydgoszcz
2. Karolina Naja – AZS AWF Gorzów Wlkp./Rafał Rosolski – UKS Dojlidy Białystok
3. Joanna Bruska/Sebastian Szypuła – CWZS Zawisza Bydgoszcz
4. Aleksandra Górna/Mariusz Kujawski – CWZS Zawisza Bydgoszcz

Wyścigi smoczych łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy:
1. Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji – 2
2. Reprezentacja Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO – 0

Imiona i nazwiska zawodniczek i zawodników dostępne są w zakładce składy osad

wwopb2014_dekoracja

1. edycja – 10 października 1992

Bieg główny seniorów

Płockie Towarzystwo Wioślarskie (mistrz Polski)
Jacek Wróblewski, Konrad Pietrzak, Artur Szachmytowski, Piotr 01szewski, Wojciech Jankowski, Rafał Kowalski, Adam Truszczyński, Dariusz Karasek, sternik Michał Cieślak, trener Grzegorz Stellak.

Bieg główny juniorów

KKW – ZNTK Bydgoszcz (mistrz Polski)
Krzysztof Kozub, Krzysztof Sroka, Rafał Franz, Marek Witomski, Michał Jodkowski, Sławomir Lato, Daniel Sobków, Marcin Duda, sternik Leszek Borlik, trener – Bogdan Poniatowski.

2. edycja – 18 września 1993

Bieg główny seniorów

Płockie Towarzystwo Wioślarskie (mistrz Polski)
Jacek Wróblewski, Konrad Pietrzak, Artur Szachmytowski, Piotr 01szewski, Wojciech Jankowski, Dariusz Karasek, Mariusz Arcichowski, Grzegorz Pietrowicz, sternik Michał Cieślak, trener Grzegorz Stellak..

Bieg główny juniorów

Osada reprezentacyjna
Krzysztof Kozub, Krzysztof Sroka, Michał Jodkowski Marek Witomski (wszyscy KKW – ZNTK Bydgoszcz), Piotr Bochenek, Marcin Gaj (obaj SWOS Warszawa), Dariusz Nowakowski, Dariusz Stępiński (obaj AZS Toruń), sternik Leszek Borlik (KKW – ZNTK), trenerzy – Bogdan Poniatowski, Mariusz Szumański, Jerzy Broniec..

3. edycja – 30 września 1994

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Arkadiusz Sobkowiak, Robert Stopa, Wojciech Gołuński (wszyscy KKW – ZNTK), Jacek Streich, Andrzej Jastrzębski, Grzegorz Pietura, Mariusz Borucki, Jacek Mularczyk (wszyscy „Zawisza”), sternik Grzegorz Dambecki (KKW – ZNTK), trenerzy Grzegorz Dudziński i Lech Olszewski.

Bieg główny juniorów

Płockie Towarzystwo Wioślarskie (mistrz Polski)
Piotr Ozdowski, Dominik Matuszewski, Tomasz Filiński, Mariusz Buknatowski, Bogdan Portalski, Tomasz Grochowski, Tomasz Piórkowski, Paweł Wonański, sternik Wojciech Biełkowski., trener Bogdan Karwowski.

4. edycja – 16 września 1995

Bieg główny seniorów

Osada reprezentacyjna (mistrz Polski)
Krzysztof Neumann (AZS Gdańsk), Arkadiusz Nowak (AZS Wrocław), Jacek Streich („Zawisza” Bydgoszcz), Artur Szachmytowski, Wojciech Jankowski (wszyscy AZS Gdańsk), Piotr Olszewski, Piotr Basta, Maciej Łasicki (wszyscy PTW Płock) sternik Grzegorz Dambecki (KKW – ZNTK Bydgoszcz), trener – Witold Sroga.

Bieg główny juniorów

Płockie Towarzystwo Wioślarskie (mistrz Polski)
Piotr Ozdowski, Dominik Matuszewski, Tomasz Filiński, Mariusz Buknakowski, Bogdan Portalski, Paweł Wonański, Tomasz Grochowski, Tomasz Piórkowski, sternik Norbert Karwowski, trener Grzegorz Stellak.

Biegi otwarte

Seniorzy

AZS Wrocław /Zawisza/KKW – ZNTK
Wróblewski, Nowak, Mułka, Brzeziński, sternik Sadowski – wszyscy z AZS, Bielaszewski z Zawiszy, Urbanowski, Krzysztof i Maciej Rydyńscy z KKW – ZNTK

Juniorzy

AZS Toruń

5. edycja – 13 września 1996

Bieg główny seniorów

RTW „Bydgostia – ZNTK” (mistrz Polski)
Krzysztof Chełkowski, Krzysztof Sroka, Arkadiusz Sobkowiak, Marcin Mazur, Maciej Zieliński, Robert Stopa, Marcin Wika, Marek Witomski, sternik Grzegorz Dambecki, trener Lech Olszewski

Bieg główny juniorów

RTW „Bydgostia – ZNTK” (mistrz Polski)
Sebastian Grzeszczyk, Damian Olszewski, Tomasz Nowakowski, Maciej Falkowski, Piotr Grochowski, Tomasz Nadolny, Marek Strzyżewski, Miłosz Frejnik, sternik Przemysław Kotłowski, trenerzy Lech Olszewski, Bogdan Poniatowski.

Biegi otwarte

Seniorzy

RTW „Bydgostia – ZNTK” (mistrz Polski)
Krzysztof Chełkowski, Krzysztof Sroka, Arkadiusz Sobkowiak, Marcin Mazur, Maciej Zieliński, Robert Stopa, Marcin Wika, Marek Witomski, sternik Grzegorz Dambecki, trener – Lech Olszewski

Juniorzy

Zawisza
Rafał Radzicki, Rafał Klimkowski, Aleksander Dagiel, Marcin Pryciak, Maciej Nowakowski, Rafał Hejmej, Marcin Michalski, Marcin Klimkowski, sternik Wojciech Kujawa.

6. edycja – 13 września 1997

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Artur Dominowski, Marek Witomski, Marcin Wika, Krzysztof Sroka, Piotr Grochowski, Arkadiusz Sobkowiak, Damian Olszewski (wszyscy RTW „Bydgostia-Kabel”), Jacek Streich („Zawisza” Bydgoszcz), sternik Przemysław Kotłowski („Bydgostia-Kabel”), trener – Lech Olszewski.

Bieg główny juniorów

Płockie Towarzystwo Wioślarskie (mistrz Polski)
Arkadiusz Więcławski, Dariusz Gościcki, Bogdan Goneta, Przemysław Ruta, Robert Sobolewski, Tomasz Chrapkowski, Tomasz Sobierajski, Robert Majewski, sternik Mariusz Malanowski, trenerzy – Jacek Karolak i Jerzy Podsędek.

Bieg kobiet

RTW „Bydgostia – Kabel”
Wioletta Kowalska, Magdalena Wesołowska, Dorota Gazda, Alicja Korotkiewicz, Małgorzata Sokołowska, Magdalena Wołek, Agnieszka Skwarska, Magdalena masło, sterniczka Adrianna Cackowska, trener – Andrzej Mazurowicz.

Biegi otwarte

Seniorzy

Litwa

Juniorzy

RTW „Bydgostia – Kabel”

7. edycja – 3 października 1998

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Rafał Radzicki, Jarosław Bielaszewski, Łukasz Grocholski, Radosław Sikorski, Jacek Streich (wszyscy „Zawisza”), Marcin Wika, Piotr Grochowski, Marek Witomski, sternik Przemysław Kotłowski (wszyscy RTW „Bydgostia-Kabel”), trenerzy – Grzegorz Dudziński, Lech Olszewski.

Bieg główny juniorów

PTW SMS Płock (mistrz Polski)
Bogdan Zalewski, Piotr Buchalski, Tomasz Sobierajski, Michał Tomaszewski, Kamil Wodzyński, Krystian Stasiewicz, Dariusz Rudziński, Robert Majewski, sternik Łukasz Gajewski, trener – Jerzy Podsędek.

Bieg kobiet

RTW „Bydgostia-Kabel”
Wioletta Kowalska, Magdalena Wesołowska, Izabela Wojtaszyk, Katarzyna Weinrauder, Dorota Gazda, Aneta Bełka, Iwona Zygmunt, Magdalena Wołek, sternik Lucyna Dybicz, trener Andrzej Mazurowicz.

Biegi otwarte

Seniorzy

RTW „Bydgostia – Kabel/PTW Płock
Sebastian Grzeszczyk, Mariusz Kopycki, Marcin Święcicki, Norbert Waszak, Maciej Zieliński, Damian Olszewski, Mariusz Daniszewski, Tomasz Żurawski, sternik Grzegorz Dambecki.

Juniorzy

RTW „Bydgostia – Kabel”
Wojciech Gutorski, Mikołaj Burda, Maciej Zimnoch, Marcin Dobek, Bartosz Galikowski, Krystian Laskowski, Wojciech Maćkowski, Łukasz Łoboda, sternik Michał Moch.

8. edycja – 18 września 1999

Bieg główny seniorów

RTW „Bydgostia-Kabel” (mistrz Polski)
Arkadiusz Sobkowiak, Waldemar Nowakowski, Przemysław Konecki, Robert Sycz, Mariusz Daniszewski, Marcin Święcicki, Michał Zieliński, Mariusz Kopycki, sternik Przemysław Kotłowski, trener Lech Olszewski

Bieg główny juniorów

AZS SMS UMK Toruń (mistrz Polski)
Robert Rydlewski, Przemysław Kamiński, Marcin Kwiatkowski, Marcin Sarnowski, Arkadiusz Pieszak, Artur Januszek, Marek Szarejko, Robert Majewski, sternik Daniel Trojanowski, trener Mariusz Szumański

Bieg kobiet

RTW „Bydgostia-Kabel”
Iwona Tybinkowska, Iwona Zygmunt, Magdalena Wesołowska, Aneta Bełka, Wioletta Kowalska, Izabela Wojtaszyk, Katarzyna Kopycka, Magdalena Wołek, sternik Przemysław Kotłowski, trener Andrzej Mazurowicz

9. edycja – 14 października 2000

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Jacek Streich, Rafał Hejmej (obaj „Zawisza”), Mariusz Daniszewski, Przemysław Konecki, Waldemar Nowakowski, Mariusz Kopycki, Arkadiusz Sobkowiak, Michał Tomaszewski, sternik Przemysław Kotłowski (wszyscy RTW „Bydgostia-Kabel”), trenerzy – Andrzej Naglewicz, Marian Drażdżewski

Bieg główny juniorów

RTW „Bydgostia-Kabel” (mistrz Polski)
Mikołaj Burda, Wojciech Gutorski, Maciej Zimnoch, Tomasz Czubak, Wojciech-Maćkowski, Marcin Dobek, Łukasz Łoboda, Artur Guziołek, sternik Kamil Jarczyński, trenerzy – Lech Olszewski, Leszek Lemańczyk, Daniel Bernatajtys

Bieg kobiet

RTW „Bydgostia-Kabel”
Iwona Tybinkowska, Aneta Bełka, Iwona Zygmunt, Agnieszka Tomczak, Magdalena Wesołowska, Dorota Gazda, Agnieszka Madaj, Honorata Motylewska (PTW Płock), sternik Przemysław Kotłowski („Bydgostia-Kabel”), trener Andrzej Mazurowicz.

10. edycja – 22 września 2001

Bieg główny seniorów

RTW „Bydgostia-Kabel” (mistrz Polski)
Mariusz Daniszewski, Mikołaj Burda, Wojciech Gutorski, Jarosław Godek, Przemysław Konecki, Waldemar Nowakowski, Arkadiusz Sobkowiak, Robert Sycz, sternik Leszek Borlik, trener – Marian Drażdżewski.

Bieg główny juniorów

RTW „Bydgostia-Kabel”
Artur Uniszkiewicz, Jakub Bogdański, Arkadiusz Ćwik, Maciej Kupniewski, Tomasz Chylarecki, Marek Ciszek, Michał Wyrwał, Bartosz Cyganowski, sternik Marek Marach, trenerzy – Lech Olszewski, Leszek Lemańczyk. Daniel Bernatajtys

Bieg kobiet

RTW „Bydgostia-Kabel”
Iwona Tybinkowska, Magdalena Wesołowska, Iwona Zygmunt, Agnieszka Tomczak, Dorota Gazda, Aneta Bełka, Agnieszka Madaj, Anna Amchewicz, sternik Przemysław Kotłowski, trener – Andrzej Mazurowicz

11. edycja – 5 października 2002

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Rafał Hejmej (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Burda, Wojciech Gutorski, Michał Tomaszewski, Mariusz Daniszewski, Robert Sycz, Jarosław Bielaszewski, Tomasz Kowalik, sternik Przemysław Kotłowski, trener – Marian Drażdżewski

Bieg główny juniorów

AZS UMK Toruń (mistrz Polski)
Piotr Biedrzycki, Rafał Piecuch, Krzysztof Bednarek, Grzegorz Paluch, Karol Słoma, Maciej Włodarczyk, Łukasz Libera, Bartosz Tabaka, sternik Daniel Trojanowski, trener Tomasz Lisewski

Bieg kobiet

RTW „Bydgostia-Kabel”
Iwona Zygmunt, Magdalena Wesołowska, Dorota Gazda, Agnieszka Madaj, Ewelina Krzemińska, Katarzyna Pawłowska, Paulina Stupkiewicz, Aneta Bełka, sternik Żaneta Krzemińska, trener Andrzej Mazurowicz.

12. edycja – 27 września 2003

Bieg główny seniorów

RTW „Bydgostia-Kabel” (mistrz Polski)
Wojciech Gutorski, Mikołaj Burda, Mariusz Daniszewski, Michał Tomaszewski, Marcin Wika, Robert Sycz, Jarosław Bielaszewski, Tomasz Kowalik, sternik Przemysław Kotłowski, trener Marian Drażdżewski

Bieg główny juniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Rafał Piecuch, Adam Jerchewicz, Michał Lisowski (wszyscy BTW Bydgoszcz), Paweł Thaddey, Dominik Januszkiewicz (obaj Zawisza), Michał Wyrwał, Artur Uniszkiewicz, Marcin Badziągowski, sternik Arkadiusz Boniecki (wszyscy RTW „Bydgostia Kabel”), trenerzy – Lech Olszewski, Daniel Bernatajtys

Bieg kobiet

RTW Bydgostia-Kabel
Iwona Zygmunt, Aneta Bełka, Agnieszka Madaj, Dorota Gazda, Iwona Tybinkowska, Agnieszka Tomczak, Katarzyna Pawłowska, Magdalena Wesołowska, sternik Przemysław Kotłowski, trener – Andrzej Mazurowicz

13. edycja – 25 września 2004

Bieg główny seniorów

RTW „Bydgostia-Kabel”
Mariusz Daniszewski, Rafał Piecuch, Marcin Wika, Marcin Sarnowski, Piotr Hojka, Robert Sycz, Piotr Lepczak, Tomasz Kowalik, st. Przemysław Kotłowski, trener Marian Drażdżewski

Bieg główny juniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Tomasz Sowiński, Grzegorz Kufel, Krzysztof Korotkiewicz, Michał Wudarski, Daniel Mindykowski, Marcin Skonieczny, Marcin Klawon, Przemysław Saskowski, sternik Arkadiusz Boniecki, trener Lech Olszewski, Leszek Lemańczyk

Bieg akademicki

Akademia Bydgoska im. Kazimierza Wielkiego
Rafał Hejmej, Mikołaj Burda, Wojciech Gutorski, Michał Stawowski, Sebastian Kosiorek, Pawłowski Łukasz Bartłomiej Pawełczak, Miłosz Bernatajtys, sternik Daniel Trojanowski, trener Marian Drażdżewski.

z przewagą 3 długości łodzi nad

Uniwersytetem Cambridge
Alexander Jonathan, Nathaniel Berner, Wayne Pommen, Piers Curle, Richard McErloy, Hugo Mallinson, Andrew Smith, Sam Brooks, sternik Stephanie Richards

14. edycja – 8 października 2005

Bieg główny seniorów

LOTTO/Bydgostia/WSG/GP 1 (mistrz Polski)
Mariusz Daniszewski, Marcin Wika, Michał Wyrwał, Daniel Bernatajtys, Jarosław Bielaszewski, Tomasz Czubak, Tomasz Kowalik, Rafał Dziekoński, sternik Przemysław Kotłowski, trener – Marian Drażdżewski

Bieg główny juniorów

PTW Płock (mistrz Polski)
Kamil Karolkowski, Przemysław Grzelak, Michał Rydz, Radosław Milczarek, Hubert Grzybowski, Jarosław Karpiński, Mariusz Skierkowski, Arkadiusz Urbaniak, sternik Paweł Nowicki

Bieg akademicki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Rafał Hejmej (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Burda, Wojciech Gutorski, Sebastian Kosiorek, Karol Słoma, Bartłomiej Pawełczak, Miłosz Bernatajtys (wszyscy LOTTO/Bydgostia/WSG/GP), Michał Stawowski (AZS UMK Toruń), sternik Daniel Trojanowski (Zawisza Bydgoszcz), trener – Marian Drażdżewski.

z przewagą 1,5 długości łodzi nad

Uniwersytetem Oxford
Jeremy Howick, David Livingston, Christopher Reeve, Andrew Stubbs, Angus Warner, Edward Bellamy, Philip Beard, Matthew Smith, Basil Dixon, sternik Peter Hackworth

15. edycja – 16 września 2006

Bieg główny seniorów

LOTTO/Bydgostia/WSG/GP (mistrz Polski)
Wojciech Gutorski, Dariusz Radosz, Michał Wyrwał, Miłosz Bernatajtys, Bartłomiej Pawełczak, Robert Sycz, Łukasz Siemion, Tomasz Kowalik, Rafał Woźniak – sternik, Marian trenerzy – Marian Drażdżewski i Andrzej Mazurowicz

Bieg główny juniorów

AZS UMK SMS Toruń (mistrz Polski)
Krystian Aranowski, Radosław Zdrojkowski, Szymon Derkowski, Mateusz Wyrwicki, Jakub Mueller, Michał Naglewicz, Paweł Lewandowski, Piotr Majewski, sternik Piotr Zgliczyński, trenerzy Tomasz Lisewski, Tomasz Radkowski, Marek Kropidłowski

Bieg akademicki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Rafał Hejmej, Mikołaj Burda, Sebastian Kosiorek, Michał Stawowski, Marcin Sarnowski, Paweł Rańda, Jarosław Bielaszewski, Łukasz Pawłowski, sternik – Daniel Trojanowski, trener – Marian Drażdżewski

przewaga 2 długości łodzi nad

Uniwersytetem Londyn
Richard R Smith, James A Dunley, Peter J C Wells, Cameron F Nichol, Robert S Irving, Jonathan G W E Hunt, Christopher J Hiatt, Richard M Thompson, Kirkby D Tickell, Charles J Clarke, sternik – Christine Fox, trener – David S Whitelaw

Bieg Oxford-Cambridge

Uniwersytet Cambridge
Ben Smith, Iain Edmonson, Sam Pearson, James Livingston, Rick Dunn, Christopher Goodwin, Tom Johnstone, Christopher Martin, – sternik, Hannah Oag, trener – Neil Lambert

przewaga 2,5 długości łodzi nad

Uniwersytetem Oxford

16. edycja – 29 września 2007

Bieg główny seniorów

AZS UMK SMS Energohandel Toruń (mistrz Polski)
Piotr Juszczak, Krystian Aranowski, Rafał Wielgosz, Michał Stawowski, Szymon Derkowski, Sławomir Kruszkowski, Paweł Zajdenc, Łukasz Pawłowski, ster. Paweł Lipowski, trener Tomasz Lisewski

Bieg główny juniorów – I memoriał Zbigniewa Urbanyi

AZS UMK SMS Energohandel Toruń (mistrz Polski)
Przemysław Kosiński, Mateusz Jabłoński, Michał Szpakowski, Jakub Jabłoński, Jakub Sekuła, Bartosz Przydanek, Michał Tarkowski, Kamil Prusinowski ster. Piotr Zgliczyński, trener Lisewski

Bieg akademicki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Paweł Rańda – kapitan osady, Miłosław Kędzierski, Ryszard Ablewski, Krzysztof Babik, Krzysztof Gwizdała, Jarosław Karpiński, Daniel Rosiński, Michał Tobolski, ster. Rafał Woźniak

z przewagą 4 długości łodzi przed

Oxford Brookes University Boat Club
Daniel Thomas Lorance Oconnel, Edward William Francis Beckett, Oliver James Hugh Custance-Baker, Oliver Jon Collins, Edward Nurick, Nicholas Richard Ireland, Allan John French, Mark Daniel Feeney, ster. Joanna WrightBieg

Bieg Leander Club Henley – LOTTO/Bydgostia/WSG/Bank Pocztowy

LOTTO/Bydgostia/WSG/Bank Pocztowy Wojciech Gutorski – kapitan osady, Mikołaj Burda, Sebastian Kosiorek, Dariusz Radosz, Michał Wyrwał, Łukasz Siemion, Bartłomiej Pawełczak, Miłosz Bernatajtys, ster. Jan Erdman

pół długości przed

Leander Club Henley
George Laughton, Henry Palmer, Charles Brereton, Andrew Dax, Colin Williamson, Alexander S.L. Gaspar, Richard Francis, Joshua Davidson, ster. Christine Fox.

17. edycja – 27 września 2008

Bieg główny seniorów

Reprezentacja olimpijska
Sebastian Kosiorek, Mikołaj Burda, Wojciech Gutorski (wszyscy LOTTO/Bydgostia/WSG/Bank Pocztowy), Krystian Aranowski, Rafał Hejmej, st. Daniel Trojanowski (wszyscy Zawisza), Michał Stawowski, Sławomir Kruszkowski (obaj AZS UMK Energohandel), Patryk Brzeziński, trener Wojciech Jankowski

Bieg główny juniorów – II memoriał Zbigniewa Urbanyi

AZS UMK Energohandel Toruń
Dariusz Jurczyk, Michał Radkowski, Jacek Majewski, Tomasz Wardenga, Dawid Wielgosz, Robert Ziemba, Bartosz Foksiński, Radosław Krymski, st. Dawid Winniewski, trenerzy: Tomasz Radkowski, Jacek Królikiewicz, Sławomir Kiermasz;

Bieg akademicki puchar rektora UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Miłosław Kędzierski, Ryszard Ablewski, Krzysztof Babik, Krzysztof Gwizdała, Paweł Rańda, Mateusz Hamerski, Filip Śniadecki, Daniel Rosiński, st. Rafał Woźniak, trener Lech Olszewski

Bieg o puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Uniwersytet Cambridge
James Livingston, Iain Edmonson, Kyle Coveny, David Hutchins, Charles Daniel Innes, Christopher Le Neve Foster, Bartosz Szczyrba, Matthias Kleinz, Abraham Joshua West, st. Hannah Oag.

4 długości łodzi przed

Uniwersytetem Oxford

18. edycja – 10 października 2009

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Bydgoszczy
Wojciech Gutorski, Mikołaj Burda, Sebastian Kosiorek, Robert Sycz, Łukasz Siemion, Miłosz Bernatajtys (wszyscy LOTTO-Bydgostia-WSG-Bank Pocztowy), Rafał Hejmej, Krystian Aranowski, sternik Daniel Trojanowski (wszyscy Zawisza Bydgoszcz)

Bieg główny juniorów – III memoriał Zbigniewa Urbanyi

Reprezentacja Litwy
Marius Ralickas, Dovydas Balsy, Rokas Balsy, Mantas Liderka, Martynas Mickus, Marius Statkus, Ernestas Zarskis, Rolandas Mascinskas, sternik Juozas Gudeliunas

Bieg akademicki o Puchar Rektora UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Paweł Rańda, Miłosław Kędzierski, Krzysztof Gwizdała, Filip Śniadecki, Mateusz Rekowski, Adam Mrotek, Marcin Szatkowski, Sebastian Krajewski, sternik Rafał Woźniak
Bieg o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Uniwersytet Cambridge
Bartosz Szczyrba, Jim Houghton, James Livingston, Theo Brun, Dave Hutchins, Steffen Buschbacher, Toby Garbett, James Strawson, sternik Christine Fox.

4 długości łodzi przed

Uniwersytetem Oxford

19. edycja – 25 września 2010

Bieg główny seniorów

LOTTO-Bydgostia (mistrz Polski)
Robert Sycz, Łukasz Siemion, Miłosz Bernatajtys, Mateusz Hamerski, Dariusz Radosz, Sebastian Kosiorek, Ryszard Ablewski, Miłosław Kędzierski, sternik Rafał Woźniak, trener Marian Drażdżewski

Bieg główny juniorów – IV memoriał Zbigniewa Urbanyi

Litwa
Dominykas Bernotas, Kristijonas Bernatos, Kestuitis Żukauskas, Tomas Vintilas, Arnas Jonatis, Aurinas Dambrauskas, Rokas Baisys, Manta Lideika, sternik Juoza Gudeliunas, trener Władysław Sokoliński

Bieg akademicki puchar rektora UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Michał Chrustowski, Piotr Kwiatkowski, Rafał Wielgosz, Radosław Krymski, Patryk Brzeziński, Maciej Trojnar, Szymon Fernholc, Damian Rosolski, sternik Paulina Górska, trener Lech Olszewski.

Bieg o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Uniwersytet Oxford
Philip Clausen-Thue, Colin Smith , Robin Ejsmond-Frey, Rodney Stephens, Phil Killicoat, Charlie Burkitt, Artour Samsonov, Paul Kelly, Andrew Wright.

2 długości łodzi nad

Uniwersytetem Cambridge

20. edycja – 24 września 2011

Bieg główny seniorów

Reprezentacja Polski
Michał Szpakowski, Krystian Aranowski, Piotr Juszczak, Mikołaj Burda, Piotr Hojka, Robert Sycz, Rafał Hejmej, Marcin Brzeziński, sternik Daniel Trojanowski, trener Wojciech Jankowski.

Bieg główny juniorów – V memoriał Zbigniewa Urbanyi

Berliner Ruder Club
Max Korge, Oliver Mittelstädt, Florian Leu, Svyatoslav Khanaev, Lars Bock, Lukas Klingholz, Willy Lange, Hendrik Bartolomaeus, sternik Florian Harsdorff.

Bieg akademicki o Puchar Rektora UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Tomasz Nowak, Mateusz Rekowski, Miłosław Kędzierski, Jacek Czeczot, Michał Chrestowski, Michał Kwiatoń, Adam Mrotek, Dawid Kalinowski, sternik Rafał Woźniak, trener Lech Olszewski.

Bieg o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Uniwersytet Oxford
Colin Smith, Alec Dent, Moritz Hafnem, Artour Samsonom, Ben Ellison, Jeremy Howick, Andy Wright, Paul Kelly, sternik Laura Painecoach, trener Richard Fishlock.

2 długości łodzi przed

Uniwersytetem Cambridge

21. edycja – 29 września 2012

Wyścig główny seniorów

PTW Płock
Konrad Wiśniewski, Michał Mikołajewski, Łukasz Lewandowski, Konrad Pudlik, Rafał Zajkowski, Kamil Zajkowski, Damian Plewiński, Damian Salak, sternik Damian Wujkowski,

Wyścig główny juniorów – VI memoriał Zbigniewa Urbanyi

LOTTO-Bydgostia – WSG
Kamil Małkowski, Robert Brzyski, Kamil Szczęsny, Dawid Dolny, Marek Giermakowski, Duszan Rygielski, Rafał Nalewalski, Mateusz Klawitter, sternik Kacper Marciniak.

Bieg akademicki o Puchar Rektora UKW

Wyższa Szkoła Gospodarki
Piotr Juszczak, Ryszard Ablewski, Szymon Kuczkowski, Mirosław Ziętarski, Łukasz Siemion, Piotr Majewski, Jerzy Kowalski, Miłosz Bernatajtys, sternik Cezary Gościński

Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Uniwersytet Oxford
Thomas Hilton, Anthony Desborough Ward, Artour Ashotovich Samsonom, David Hopper, Michiel Munneke, Julian Bubb-Humphryes, Vuk Matović, Veselin Savić, sternik Saša Mimić

długość łodzi przed

Uniwersytetem Cambridge

22. edycja – 28 września 2013

Wyścig główny seniorów

LOTTO-Bydgostia – mistrz Polski
Mikołaj Burda, Piotr Hojka, Dariusz Radosz, Miłosław Kędzierski, Ryszard Ablewski, Kamil Zawadzki, Jakub Pietruszewski, Łukasz Siemion, sternik Rafał Woźniak, trenerzy Marian Drażdżewski, Bartłomiej Pawełczak, Tomasz Strychalski.

Wyścig główny juniorów – VII memoriał Zbigniewa Urbanyi.

LOTTO-Bydgostia
Daniel Romiej, Patryk Pietryszyn, Igor Woytynowski, Jakub Dominiczak, Marek Semrau, Piotr Witkowski, Krzysztof Zywert, Dariusz Paczkowski, sternik Krystian Orszt, trenerzy Tomasz Strychalski i Rafał Dziekoński.

Wyścig akademicki o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego.

Wyższa Szkoła Gospodarki
Dariusz Juręczyk, Ryszard Ablewski, Mateusz Wilangowski, Dariusz Radosz, Kamil Zajkowski, Mirosław Ziętarski, Jerzy Kowalski, Łukasz Siemion, sternik Cezary Gościński, trener Waldemar Nowakowski

Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Uniwersytet Oxford
Andrew Brennan, Charcie Burkitt, Tom Wilkinson, Peter Randolph, David Hopper, Alec Dent, Andrew Wright, Veselin Savic, Martin Mackovic, st. Mateja Josic.

duża przewaga nad

Uniwersytetem Cambridge

23 edycja – 27 września 2014 – ?

Permalink do tego artykułu: http://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/wyniki/