↑ Powrót do Program regat

Wydrukuj to Strona

Składy osad

aktualizacja: 22.09.2016 r.

12.00 Zwycięzcy Wioślarskiej Ligi Czwórek 2016
(wg regulaminu Wioślarskiej Ligi Czwórek – do dwóch wygranych)
W ramach Pikniku Olimpijskiego organizowanego przez
Regionalną Radę Olimpijską

do dwóch wygranych, osada nr 1 w pierwszym wyścigu startuje z toru nr 1, a osada nr 2 z toru nr 2 w drugim zamiana

czwórka podwójna ze sterniczką młodziczek
1. LOTTO Bydgostia I (Patrycja Chojnicka, Aleksandra Tucholska, Aleksandra Ciarka, Kornelia Skopowska, ster. Zuzanna Kononowicz, trener Waldemar Nowakowski)
2. LOTTO Bydgostia II (Zofia Mytlewska, Agata Bentlejewska, Paulina Polasik, Wiktoria Węcławek, ster. Marcelina Michniacka, trener Waldemar Nowakowski)

czwórka podwójna ze sterniczką młodzików
1. BTW Bydgoszcz (Dominik Stupczyński, Dominik Ladiński, Bartosz Rybak, Kamil Twarowski, sternik Mateusz Jackowski, trener Tomasz Zaporski)
2. LOTTO Bydgostia (Daniel Szostak, Jarosław Adam, Dawid Małolepszy, Gracjan Bujanowski, ster. Feliks Orzeł, trener Waldemar Nowakowski)

czwórka podwójna ze sterniczką juniorek
1. LOTTO Bydgostia (Paulina Chrzanowska, Katarzyna Krawczyk, Małgorzata Strybel, Julia Borkowska, sternik Dagmara Borowska, trener Patryk Glaza)
2. BTW Bydgoszcz (Barbara Streng, WeronikaSzafrańska, Oliwia Szczurek, Eliza Brett, sternik Katarzyna Szymańska, trener Tomasz Ormiński)

czwórka podwójna ze sterniczką juniorów
1. CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Wioślarskie (Kacper Zimnosz, Mikołaj Ostrowski, Konrad Kaszewski, Kamil Felkner, ster. Maksymilan Bujak, trener Miłosław Kędzierski)
2. LOTTO Bydgostia (Mikołaj Modrzyński, Przemysław Kolenda, Mikołaj Romiński, Adam Wojdon, sternik Natalia Osak, trener Rafał Dziekoński)

seria 1
godz. 12.00 – 4x+DZ
godz. 12.02 – 4X+CH
godz. 12.10 – 4X+KJ
godz. 12.12 – 4X+MJ

seria 2
godz. 12.20 – 4x+DZ
godz. 12.22 – 4X+CH
godz. 12.30 – 4X+KJ
godz. 12.32 – 4X+MJ

seria 3 (dla konkurencji z wynikiem 1:1)
godz. 12.40 – 4x+DZ
godz. 12.42 – 4X+CH
godz. 12.50 – 4X+KJ
godz. 12.52 – 4X+MJ

————–

13.45 – Otwarcie regat – ósemka weteranów LOTTO-Bydgostia

nr startowy 1, start 13:45, LOTTO-Bydgostia – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego;
meta Rybi Rynek, osada przypływa około 13:55
(Zbigniew Popiesz, Krzysztof Paprocki, Waldemar Malinowski, Sylwester Kwiatkowski, Witold Kaleta, Paweł Thaddey, Dominik Januszkiewicz, Michał Łopatka, Ster.Zbigniew Jurewicz)

13:50 – Wyścig ósemek akademickich o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 13:57

nr startowy 2, start 13:50, WSG Bydgoszcz (Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Filip Leszczyński, Damian Krawitowski, Jerzy Kowalski, Mirosław Ziętarski, Karol Leszczyński, Łukasz Lewandowski, ster. Cezary Gościński, trener Waldemar Nowakowski)

nr startowy 3, start 13:51, AGH Kraków (Łukasz Bereza, Paweł Proficz, Karol Marcinkiewicz, Krzysztof Dziadowiec, Damian Gwarek, Wacław Rosiński, Michał Baran, Maciej Horwacik, ster.Jan Emerla, trener Iwona Wójcik-Pietruszka)

nr startowy 4, start 13:52, UTP Bydgoszcz (Andrzej Patyk, Andrzej Stafiński, Kamil Małkowski, Artur Mikołajczak, Grzegorz Dittmann, Damian Olszewski, Adrian Olszewski, Daniel Romiej, ster. Aleksandra Kotwica, trener Tomasz Ormiński)

14:00 – Wyścig ósemek juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 14:08

nr startowy 5, start 14:00, Berliner Ruder-Club Berlin (Franz Konrad, Maximilian Koppe, Anton Bischoff, Peter Bischoff, Leonard Schmitz, Emil Partow, Sebastian Wanning, Yannic Prien, ster. Jakob Al-Obaidi, trener Wiktor Jacob)

nr startowy 6, start 14:01, Reprezentacja Litwy (Valdas Vencukus, Augustinas Jankevicius, Zilvinas Vasiliauskas, Vilius Valaitis, Dominykas Bockus, Aras Mikelionis, Dignas Stulpinas, Martynas Kilna, ster. Povilas Rubinas)

nr startowy 7, start 14:02, AZS UMK Energa Toruń (Karol Krause, Piotr Pietrzykowski, Jakub Pietrzyk, Szymon Kempa, Jakub Piotrowski, Kacper Smętek, Jan Górski, Dariusz Wąsicki, Bartosz Komakowski, ster. Tomasz Radkowski, trener Sławomir Kruszkowski)

nr startowy 8, start 14:03, Reprezentacja Berlina (Linus Warner, Jakob Himburg, Frederik Johne, Leon Augustin, Dominik Grunwald, Moritz Wolf, Pattric Enders, Felix Lemaitre)

nr startowy 9, start 14:04, Posnania RBW Poznań (Maksymilian Gawroński, Mateusz Nawrocki, Mikołaj Januszewski, Emil Jackowiak, Albert Jankowski, Jakub Pluciński, Jerzy Kaczmarek, Dominik Glonek, ster. Julia Wasiela, trener Maciej Kurek)

nr startowy 10, start 14:05, LOTTO Bydgostia I (Jakub Frąckowiak, Wiktor Zieliński, Paweł Remiszewski, Artur Zalewski, Mateusz Grajzer, Michał Belicki, Jacek Olejniczak, Gabriel Fligier, ster. Julia Nowak, trenerzy Patryk Glaza, Tomasz Czubak)

nr startowy 11, start 14:06, BTW Bydgoszcz (Dominik Piotrowski, Jakub Długosz, Bartosz Bielaszewski, Krystian Danowski, Michał Januszewski, Wojciech Szwarc, Michał Zabdyr, Bartosz Furgal, ster. Katarzyna Pawełczak, trenerzy Marcin Badziągowski, Tomasz Orminski)

nr startowy 12, start 14:07, SMS Poznań (Patryk Wachowiak, Bartłomiej Góra, Szymon Mikołajczak, Jakub Niedzielski, Krzysztof Wojtyś, Przemysław Wanat, Łukasz Kasztelan, Julian Kościuk, ster. Emily Pusch, trener Błażej Kamola)

nr startowy 13, start 14:08, CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Wioślarskie (Dawid Kowalski, Szymon Krawisz, Jakub Cieślicki, Patryk Hałas, Szymon Gil – Pilarski, Bartosz Palmowski, Kacper Muzolf, Marcin Chabowski, ster. Adrian Banaszek, trener Miłosław Kędzierski)

nr startowy 14, start 14:09, LOTTO Bydgostia II (Wiktor Wróbel, Patryk Rak, Dominik Tataruch, Piotr Witulski, Dawid Frącz-Zakrzewski, Bartosz Gamszej, Kacper Nowakowski, Patryk Drzewiecki, ster. Wojciech Wiśniewski, trener Rafał Dziekoński)

nr startowy 15, start 14:10, AZS AWFiS Gdańsk (Adrian Górka, Szymon Cywiński, Michał Wysocki, Jan Aleksandrowicz, Adrian Skierka, Michał Jakobczyk, Wojciech Majewski, Paweł Śliwińska, ster. Justyna Kulińska, trener Tomasz Lisewski)

nr startowy 33, start 14:11, Pegaz Wrocław (…)

14:15 – Wyścig ósemek seniorów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 14:22

nr startowy 16, start 14:15, Reprezentacja Litwy (Karolis Kamarauskas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juskevicius, Justinas Balasaitis, Dovydas Nemeravicius, Armandas Kelmelis, Arnas Kazlauskas, Matas Jakubauskas, Edgaras Savickis)

nr startowy 17, start 14:16, Reprezentacja Berlina (Anton Braun, Maximilian Korge, Fabio De Oliveira, Hendrik Kaltwnborn, Rene Schmela, Willy Lange, Anton Finger, Janek Downes, Tim Sprenger, Adrian Bretting)

nr startowy 18, start 14:17, Ruderverein Berlin von 1878 (Marvin Hirsch, Raphael Wolff, Max Planer, Hagen Rothe, Till Andreesen, Ralf Korge, Jan-Philipp Klar, Christian Schulze, Ann-Kathrin Lohse)

nr startowy 19, start 14:18, Wiking Berlin (Mirko Leiste, Max Liepold, Stefan Massanz, Sebastian Forting, Lars Tuhn, Christian Nowak, Stefan Schaaf, Benjamin Kawalke, Natalia Borucka)

nr startowy 20, start 14:19, Reprezentacja Bydgoszczy (Jakub Jankowski, Bartosz Modrzyński, Marcin Zgorzelak, Michał Klafetka, Filip Żuchowski, Jakub Sochacki, Marcin Chaliński, Piotr Foksiński, ster. Anna Chmara, trenerzy Marcin Badziągowski, Marian Drażdżewski)

nr startowy 21, start 14:20, Pegaz Wrocław (Mateusz Lendzion, Mikołaj Gacek, Michał Karwacki, Mateusz Syposz, Maciej Kotłowski, Kacper Kurczak, Bartłomiej Pelz, Aleksander Przeździecki, Marcin Prokop, Patrycja Krawicz) – Wycofana

14:30 – Wyścig główny ósemek juniorów o nagrodę Totalizatora Sportowego – Memoriał Zbigniewa Urbanyi,
Start w Łęgnowie; dystans 8,5 km – Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek około 15:00

Tor 1 – WTW Warszawa – Wicemistrz Polski (Maciej Kuratczyk, Adam Czajka, Jakub Spanier, Tomasz Miazga, Bartłomiej Wojewódzki, Wojciech Dembiński, Maciej Granecki, Kacper Ozimek, ster.  Leon Gawroński, trener Michał Jeżewskai)

Tor 2 – LOTTO-Bydgostia – Mistrz Polski (Dominik Gasiul, Bartosz Jakubowski, Piotr Dziewieczyński, Mateusz Kaliński, Oktawian Buda, Maksymilian Sekuła, Bartosz Powalisz, Dominik Mieszczyk, ster. Wiktoria Misiołek, trenerzy Daniel Bernatajtys, Tomasz Czubak)

15:15 – 15:30 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (półfinały)
półfinał 1
tor 1 Beata Mikołajczyk
tor 2 Julia Lis

półfinał 2
tor 1 Emilia Cywinska
tor 2 Anna Puławska

półfinał 1
tor 1 Juan Pablo Lopez
tor 2 Piotr Mazur

półfinał 2
tor 1 Dawid Putto
tor 2 Rafał Rosolski

15:30 – Wyścig ósemek kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 15:38

nr startowy 22, start 15:30, AZS AWF Kraków (Julia Styła, Karolina Smyrak, Katarzyna Wełna, Maria Springwald, Magdalena Pasternak, Sara Bugajska, Barbara Wojtarowicz, Małgorzata Myszka, ster. Anna Banyś, trener Iwona Wójcik-Pietruszka)

nr startowy 23, start 15:31, LOTTO Bydgostia I (Monika Ciaciuch, Maria Wierzbowska, Anna Wierzbowska, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj, Joanna Dittmann, Martyna Mikołajczak, Klaudia Jedynak, ster. Zuzanna Dreier, trenerzy Michał Kozłowski, Tomasz Strychalski)

nr startowy 24, start 15:32, Posnania RBW Poznań (Karolina Zawada, Patrycja Sadowska, Anna Majek, Jolanta Madalińska, Wiktoria Majewska, Patrycja Adamczak, Paulina Orwat, Anna Laskowska, ster. Julia Wasiela, trenerzy Mariola Abrahamczyk, Piotr Abrahamczyk)

nr startowy 25, start 15:33, AGH Kraków (Patrycja Supińska, Maria Wolna, Karollina Foryś, Justyna Kotlarczyk, Natalia Plewniak, Aleksandra Kubala, Monika Stachak, Adrianna Niemiec, ster. Jan Emerla, trener Iwona Wójcik-Pietruszka)

nr startowy 26, start 15:34, AZS UMK Energa Toruń I (Katarzyna Zillmann, Agnieszka Robaszkiewicz, Agnieszka Plotecka, Monika Ulatowska, Marta Ornowska, Natalia Rozwadowska, Oliwia Rafińska, Klaudia Ostrowska, ster. Ewa Kukowska, trenerzy Mariusz Szumański, Sławomir Kruszkowski, Jacek Królikiewicz)

nr startowy 27, start 15:35, UKS Milenium Wrocław (Cyntia Delimat, Julia Detmerowska, Oliwia Goryl, Agata Taratorkin, Joanna Wójcik, Zuzanna Jasińska, Magdalena Kreczewska, Hanna Matula, ster. Milena Franiaczek, trener Ludmiła Pierzyńska)

nr startowy 28, start 15:36, Bydgoski Klub Wioślarek (Patrycja Skolmowska, Martyna Sobczak, Dominiak Baranowska, Anna Dojczman, Wiktoria Nowak, Joanna Kocikowska, Paulina Grzella, Karolina Wieczorkowska, ster. Aleksandra Kaczmarek, trenerzy Andrzej Skowroński, Grzegorz Jankowski, Michał Plewiński,)

nr startowy 29, start 15:37, BTW Bydgoszcz (Joanna Fojut, Inga Jekel, Eliza Brett, Oliwia Szczurek, Michalina Mikulska, Katarzyna Pawełczak, Weronika Szafrańska, Barbara Streng, ster. Anna Chmara, trenerzy Tomasz Orminski, Marcin Badziągowski)

nr startowy 30, start 15:38, LOTTO Bydgostia II (Patrycja Wojtkowiak, Marta Urbańska, Wiktoria Łukaszewicz, Magdalena Baszyńska, Katarzyna Barlik, Izabela Gałek, Daria Krysiak, Ewa Gałek, ster. Julia Kłopotowska, trener Tomasz Strychalski, Daniel Bernatajtys)

nr startowy 31, start 15:39, LOTTO Bydgostia III (Anna Kaczmarska, Klaudia Głowacka, Roksana Żurek, Wiktoria Misiołek, Natalia Borucka, Anna Wełnińska, Oliwia Kanczurska, Barbara Misiak, ster. Julia Nowak, trenerzy Daniel Bernatajtys, Tomasz Czubak, Patryk Glaza)

nr startowy 32, start 15:40, AZS UMK Energa Toruń II (Sandra Jasińska, Angelika Konecka, Urszula Matecka, Dominika Buczek, Aleksandra Olszta, Nicola Kachniarz, Oliwia Broniszewska, Lilianna Małkowska, Tomasz Skórzyński, ster. Tomasz Radkowski, trenerzy Sławomir Kruszkowski, Jacek Królikiewicz, Artur Rozalski)

16:10 – 16:25 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (finały).

16:30 – 16.35 – wyścigi VIP oraz weteranów wioślarstwa na ergometrach wioślarskich

16:35 – 16:50 – Wyścigi smoczych łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy:

Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji (Piotr Okuniewski, Magdalena Antczak , Iwona Zygmunt, Łukasz Burak, Marcin Zmudzinski, Marek Kowalczyk, Marcin Frączak, Leszek Nowak, Piotr Cieślicki, Bartosz Nowaczewski, Mateusz Lipigórski, Artur Uniszkiewicz, Marcin Krężel)

Reprezentacja Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO (Anna Borcowska, Christian Arena, Alexandre Buttard, Affan Burki, Marcin Chojnicki, Wiesław Goździewicz, Krystian Kotlarski, Michael Mowes, Adam Żemjtel, Marcin Matla, Robert Tkaczyk)
(do dwóch zwycięstw)

16:30 – Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego, dystans 8,5 km
Start w Łęgnowie; Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek około 17.00

Tor 1 – AZS Szczecin – Wicemistrz Polski (Paweł Cięszkowski, Tomasz Zagórski, Remigiusz Biernacki, Rafał Staszak, Miłosz Moska, Łukasz Posyłajka, Wiktor Biernacki, Michał Sobanda, ster. Remigiusz Samodur, trener Piotr Kula)

Tor 2 – LOTTO-Bydgostia – Mistrz Polski (Wojciech Gutorski, Ryszard Ablewski, Piotr Hojka, Adrian Pawłowski, Jakub Dominiczak, Marcin Sobieraj, Łukasz Siemion, Dariusz Radosz, ster. Wojciech Wiśniewski, trenerzy Marian Drażdżewski, Bartłomiej Pawełczak)

17:05 – Wyścig ósemek o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Pamięci Daniela Topolskiego, dystans 2 km
Osady rywalizują ze startu wspólnego. Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; meta Rybi Rynek około 17.12

Tor 1 – Uniwersytet Oxford (Constantine Louloudis, Ian Mandale, David Grant, Alexander Bostrom, Dominic Parr, Olivier Bristowe, John Redos, Alexander Davidson, ster. Laurence Harvey)
Tor 2 – Uniwersytet Cambridge (Joshua Pendry, Alexander Scharp, Joel Jennings, Michael Thorp, Alexander Ross, Daniel Rix-Standing, Christopher Philip Snowden, Frederic Vystavel, George Edward Michael Bosson, ster. George Bosson, Damian Jamroz – team manager)
17:20 Wręczenie medali i nagród na scenie po dwóch ostatnich wyścigach

Permalink do tego artykułu: http://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/program-regat/sklady-osad/