↑ Powrót do Program regat

Wydrukuj to Strona

Składy osad

Wyścig otwarty ósemek weteranów

Dystans 1,5 km – Start przystań Lotto Bydgostia  meta Rybi Rynek; osady

startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 13:25

nr  1    start 13:15

LOTTO-Bydgostia I

Krzysztof             Paprocki

Zbigniew              Popiesz

Waldemar           Malinowski

Jerzy      Zroślak

Kamil     Diabelec

Witold   Kaleta

Wojciech             Gołuński

Michał   Łopatka

St. Radosław      Gromowski

 

nr  2    start 13:16

AZS UMK Toruń

Tomasz Kopczyński

Aleksandra          Kopczyńska

Natalia  Kazaniecka

Joanna  Robaszkiewicz

Maciej   Karczewski

Marek   Majewski

Łukasz   Pawłowski

Dariusz  Nowakowski

St. Mateusz        Karczewski

 

nr  3    start 13:17

Wiking Berlin

Daniel   Haack

Marcel  Galien

Lukas     Oldach

Mirco    Rahn

Jonas     Steffen

Raphael               Wolff

Jonas     Krah

Edvin     Novak

St.Marc Lasson

 

nr  4    start 13:18

Litwa

Laimute               Slizauskiene

Ausra     Lingiene

Vitalija  Putriute

Vida       Bagdoniene

Matas   Taparauskas

Viktoras               Peskauskas

Sigitas   Fabijonavicius

Sigitas   Kucinskas

St.Rasa Busilaite

 

nr  5    start 13:19

MOS Warszawa

Andrzej Pogorzelski

Ryszard                Strzelecki

Włodzimierz       Gregorowicz

Tadeusz               Sawicki

Jan         Skowroński

Robert  Antonik

Henryk  Szlachta

Marek   Chądzyński

Bogusław            Kołodziejak

 

nr  6    start 13:20

BTW Bydgoszcz

Tomasz Ormiński

Przemysław        Brett

Sławomir             Jarzyna

Tomasz Zgoda

Wojciech             Jabłoński

Piotr      Bielaszewski

Andrzej Kugacz

Mariusz Puszczykowski

St.Paulina            Straszewska

 

nr  7    start 13:21

BKW Bydgoszcz

Krystyna              Bleja

Magdalena         Wroniewicz

Monika Kuczma

Paulina  Grzella

Grażyna               Kanoniczak

Aleksandra          Kotlęga

Kasia     Trzeciak

Dorota  Ernest

St.Bogusława     Grygorowicz

 

nr  8    start 13:22

LOTTO Bydgostia II

Hanna   Grajewska

Elżbieta Lato

Joanna  Affeldt

Agnieszka            Sas

Magdalena         Masło

Iwona   Sulik

Iwona   Zygmunt

Aneta    Bełka-Siemion

St. Marta             Szutko

 

14:00 – Wyścig ósemek juniorów

o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego  (wyścig otwarty

dystans 2 km  –  Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego;

osady startują co 1 minutę meta Rybi Rynek pierwsza osada około 14:10

 

nr  9    start 14:00

Litwa

Gustas   Loginovas

Benas    Volkovas

Vilius     Grikpedis

Aronas  Nagys

Mantas Gudukas

Saulius  Auzbikavicius

Domantas           Stankunas

Dovydas              Stankunas

St Povilas            Rubinas

 

nr  10    start 14:01

Reprezentacja Berlina I

Philipp Henry      Czerr

Niclas    Pabroki

Martin   Roggensack

Paul       Röder

Marek   Besler

Felix       Herrmanns

Leon      Kleinschmidt

Lars       Probst

St.Analena          Fisch

 

nr  11     start 14:02

LOTTO Bydgostia I

Jakub     Szczerba

Maciej   Szymański

Jakub     Stefaniak

Martin   Gondek

Łukasz   Pawełczak

Andrzej Kiełbasa

Patryk   Seweryńsk

Jakub     Karwecki

St.Wojciech        Wiśniewski

 

nr  12     start 14:03

Berliner Ruder-Club

Loukas  Iosifidis

Richter  Richter

Ketzel    Ketzel

Hoernicke           Hoernicke

Jan         Lembke

Emil       Partow

Tim        Wiethoff

Louis     Bruder

St.Hans Voß

 

nr  13     start 14:04

Zawisza Bydgoszcz

Kacper  Muzolf

Kamil     Felkner

Konrad  Kaszewski

Filip        Chmarzyński

Jacek     Szyca

Robert  Strehl

Jakub     Mickiewicz

Adrian Banaszek

St.Weronika       Walczyńska

 

nr  14     start 14:05

Reprezentacja Berlina II

Bent      Pollack

Nicolaus              Rossbach

Alexander           Finger

Leonard               Schmitz

Ben        Gebauer

Leopold               Aign

Tom       Gränitz

Tjark      Löwa

St.Florian            Wünsche

 

nr  15      start 14:06

BTW Bydgoszcz

Adam    Chalinski

Bartosz Jaroć

Kacper  Twarowski

Kamil     Twarowski

Marcel  Janik

Dominik               Ladinski

Adrian   Kondracki

Michał   Mazurczak

St. Filip Swobodziński

 

nr  16      start 14:07

WIR Iława

Aleksander          Przybyszewski

Kacper  Sagan

Miłosz Kasprowicz

Mikołaj Wilczyński

Nikodem             Fiałkowski

Maksymilian Grabiński

Paweł Pyza

Dawid Rożankiewicz

St. Bartosz Pietrewicz

 

nr  17      start 14:08

LOTTO Bydgostia II

Filip        Ciabach

Mateusz              Michalski

Daniel   Szostak

Gracjan Bujanowski

Bartosz Ałaszeski

Jarosław              Adam

Kajetan Szewczyk

Kacper  Michalski

St.Michalina       Michniacka

 

nr  18      start 14:09

LOTTO Bydgostia III

Jakub     Bednarek

Hubert  Zakrzewski

Jan         Chojecki

Szymon Klamrowski

Fryderyk              Sobecki

Michał   Roczniak

Tomasz Lewicki

Krystian               Kierzek

St.Jakub               Rosołowski

 

14:15 – Wyścig ósemek seniorów

o Puchar Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty)

dystans 2 km  –  Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego;

osady startują co 1 minutę meta Rybi Rynek pierwsza osada około 14:25

 

nr  19    start 14:15

Reprezentacja Niemiec U 23

Lukas     Föbinger

Hannes Retz

Hans Christian    Lütje

Marc     Kammann

Marcel  Teckemeier

Paul       Seiters

Niklas    Schröder

Paul       Gebauer

Ann Katrhin         Lohse

 

nr  20    start 14:16

Litwa

Armandas           Kelmelis

Valdas   Venckus

Saulius  Ilonis

Povilas  Stankunas

Mantas Juskevicius

Giedrius               Bieliauskas

Mindaugas          Griskonis

Saulius  Ritter

St. Edgaras          Savickis

 

nr  21    start 14:17

Berliner Ruder Club

René      Schmela

Anton    Braun

Hendrik Bohnekamp

Moritz   Wolff

Clemens              Ernsting

Bastian                Faralisch

Maximilian          Korge

Anton    Finger,

St.Paul  Weinberger

 

nr  22    start 14:18

PTW Płock

Gęsicki  Marek

Krusiewicz           Kamil

Budnicki              Wiktor

Donarski              Bartłomiej

Krajewski            Łukasz

Pawłowski          Adrian

Aleksandrowicz Jakub

Sobiecki               Michał

Opasiński            Jakub

 

nr  23     start 14:19

AGH Kraków

Jakub     Moskała

Karol     Marcinkiewicz

Kamil     Adamczyk

Paweł    Proficz

Tomasz Calik

Franciszek           Grunwald

Wacław               Rosiński

Grzegorz              Dajczer

St.Jan    Emerla

 

nr 24   start 14.20

Wiking Berlin

Daniel   Haack

Marcel  Galien

Lukas     Oldach

Mirco    Rahn

Jonas     Steffen

Raphael               Wolff

Jonas     Krah

Edvin     Novak

St.Marc Lasson

 

nr 25   start 14.21

WSG Bydgoszcz

Jakub     Jankowski

Michał   Szpakowski

Radosław            Krzewiński

Dariusz  Paczkowski

Mateusz              Wilangowski

Maciej   Madaj

Bartosz Modrzyński

Marcin  Sobieraj

St. Zuzanna         Dreier

 

nr 26   start 14.22

MOS Warszawa

Michał   Zawadzki

Paweł    Lenicki

Michał   Dygas

Bartosz Kreft

Gustaw Skarżyński

Łukasz   Suchocki

Bartłomiej           Gzowski

Maciej   Koperski

St.Małgorzata    Kurcjusz

 

14:40 – Wyścig główny ósemek juniorów

o nagrodę Totalizatora Sportowego – Memoriał Zbigniewa Urbanyi

Start w Łęgnowie; dystans 8,5 km –  Osady rywalizują ze startu wspólnego

meta Rybi Rynek około 15:10

 

AZS UMK Toruń (Wicemistrz Polski)

Kacper  Falkiewicz

Mateusz              Pawlak

Adam    Bandurski

Mateusz              Ziętarski

Michał   Trześniewski

Szymon Kempa

Szymon                Pawlikowski

Oskar    Streich

St.Tomasz           Skurzyński

 

Reprezentacja Bydgoszczy

Mateusz              Grajzer

Jakub     Długosz

Jakub     Cieślicki

Dominik               Tataruch

Szymon Wionczek

Patryk   Rak

Wiktor  Zieliński

Jakub     Frąckowiak

St.Wojciech        Wiśniewski

 

15:15–15:30 – Wyścigi sprinterskie na 200 metrów czterech najlepszych osad ósemek seniorów o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

 

15:40 – Wyścig ósemek kobiet

o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego i

nagrodę Totalizatora Sportowego (wyścig otwarty)

dystans 2 km –  Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego;

osady startują co 1 minutę meta Rybi Rynek pierwsza osada około 16:00

nr  27    start 15:40

Reprezentacja Niemiec

Alyssa    Meyer

Annabelle            Örtel

Hannah Reif

Leonie   Bergé

Melanie               Göldner

Sina       Kühne

Marie Luise         Witting

Isabelle Hübner

St.Luisa Simon

 

nr  28    start 15:41

AZS AWF Kraków

Maria    Brzozowska

Sara       Bugajska

Karolina               Smyrak

Magdalena         Wieczorek

Maria    Wolna

Sara       Piwowarczyk

Wiktoria              Kowalska

Sandra  Pająk

St.Julia  Urbańska

 

nr  29    start 15:42

AZS UMK  Toruń

Zuzanna               Raczyńska

Julia       Weiwer

Dominika            Buczek

Adrianna             Paszkowska

Oliwia   Rafińska

Urszula Matecka

Angela   Konecka

Sandra  Jasińska

St.Bartosz           Komakowski

 

nr  30    start 15:43

AGH Kraków

Małgorzata         Trojanowska

Cecylia  Borek

Klaudia  Sachmerda

Magdalena         Wieczorek

Aleksandra          Kubala

Karolina               Foryś

Natalia  Plewniak

Aleksandra          Tomczyk

St.Jan    Emerla

 

nr  31    start 15:44

LOTTO-Bydgostia I

Wiktoria              Sieradzka

Beata    Szymańska

Anna      Wełnińska

Oliwia   Kanczurska

Katarzyna            Krawczyk

Małgorzata         Strybel

Oliwia   Kania

Paulina  Chrzanowska

St.Dagmara        Borowska

 

nr 32   start 15:45

BKW Bydgoszcz

Katarzyna            Trzeciak

Patrycja               Karwacka

Sara       Sobczak

Aleksandra          Różańska

Karolina               Wieczorkowska

Magdalena         Wroniewicz

Joanna  Kocikowska

Paulina  Grzella

St.Aleksandra     Strzyżewska

 

nr 33   start 15:46

LOTTO-Bydgostia II

Kornelia               Semrau

Paulina  Polasik

Wiktoria              Szopińska

Maria    Nalewajk

Kornelia               Skopowska

Aleksandra          Tucholska

Agata    Bentlejewska

Patrycja               Chojnicka

St.Marcelina       Michniacka

 

nr  34    start 15:47

LOTTO-Bydgostia III

Martyna              Wojciechowska

Zuzanna               Madaj

Martyna              Szyperska

Wiktoria              Sas

Julia       Najborowska

Martyna              Sas

Dominika            Tlock

Roksana              Welchowska

St.Martyna         Jarzębowska

 

 

16:20–16:30 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (półfinały)

 

16:30–16.35 – wyścigi VIP oraz weteranów wioślarstwa na ergometrach wioślarskich

 

16:40–16:50 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (finały)

 

16:30 – Wyścig główny ósemek seniorów

o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego

dystans 8,5 km, Start w Łęgnowie; Osady rywalizują ze startu wspólnego,

meta Rybi Rynek około 17.10

AZS Szczecin

( Młodzieżowy Mistrz Polski)

Michal   Sobanda

Rafal     Staszak

Sebastian            Gagalski

Kacper  Piekarczyk

Radoslaw            Nogaj

Lukasz   Posyłajka

Bartosz Haluszczak

Aleksander          Florczak

St.Wiktoria         Kula

 

LOTTO-Bydgostia

(Mistrz Polski)

Maciej   Madaj

Dariusz  Radosz

Filip        Żuchowski

Piotr      Dziewieczyński

Marcin  Sobieraj

Jakub     Dominiczak

Ryszard Ablewski

Mikołaj Burda

Wojciech             Wiśniewski

 

17:05 – Wyścig ósemek

o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

dystans 2 km, Osady rywalizują ze startu wspólnego. Start w okolicy ul.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego; meta Rybi Rynek około 17.18

Uniwersytet Oxford

Dominik               Parr

Jake       Cushnie

Storm    Uru

Anthonie             Jacobson

Tom       Foster

Vassilis  Ragoussis

Laurence             Harvey

William Geffen

St.Nicholas         Hazell

 

Uniwersytet Cambridge

Louis     Margot

Robin    Ponte

Patrick  Elwood

Henry    Miller

Charles Fisher

Sam       Ringer

Jasper   Holst

Samuel  Wilson

St.Harry               Ellison-Wright

17:30 – Wręczenie medali i nagród na scenie po dwóch ostatnich wyścigach

Permalink do tego artykułu: http://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/program-regat/sklady-osad/