Wydrukuj to Strona

Program regat

aktualizacja: 14.09.2016 r.

12.00 Zwycięzcy Wioślarskiej Ligi Czwórek 2016
(wg regulaminu Wioślarskiej Ligi Czwórek – do dwóch wygranych)
W ramach Pikniku Olimpijskiego organizowanego przez
Regionalną Radę Olimpijską

czwórka podwójna ze sterniczką młodziczek
LOTTO Bydgostia I – LOTTO Bydgostia II

czwórka podwójna ze sterniczką młodzików
LOTTO Bydgostia – BTW Bydgoszcz

czwórka podwójna ze sterniczką juniorek
LOTTO Bydgostia – BTW Bydgoszcz

czwórka podwójna ze sterniczką juniorów
LOTTO Bydgostia – CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Wioślarskie

13.45 – Otwarcie regat – ósemka weteranów LOTTO-Bydgostia

nr startowy 1, start 13:45, LOTTO-Bydgostia – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego;
meta Rybi Rynek, osada przypływa około 13:55

13:50 – Wyścig ósemek akademickich o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 13:57

nr startowy 2, start 13:50, WSG Bydgoszcz
nr startowy 3, start 13:51, AGH Kraków
nr startowy 4, start 13:52, UTP Bydgoszcz

14:00 – Wyścig ósemek juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 14:08

nr startowy 5, start 14:00, Berliner Ruder-Club Berlin
nr startowy 6, start 14:01, Reprezentacja Litwy
nr startowy 7, start 14:02, AZS UMK Energa Toruń
nr startowy 8, start 14:03, Reprezentacja Berlina
nr startowy 9, start 14:04, Posnania RBW Poznań
nr startowy 10, start 14:05, LOTTO Bydgostia I
nr startowy 11, start 14:06, BTW Bydgoszcz
nr startowy 12, start 14:07, SMS Poznań
nr startowy 13, start 14:08, CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Wioślarskie
nr startowy 14, start 14:09, LOTTO Bydgostia II
nr startowy 15, start 14:10, AZS AWFiS Gdańsk
nr startowy 33, start 14:11, Pegaz Wrocław – zgłoszona dodatkowo

14:15 – Wyścig ósemek seniorów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 14:19

nr startowy 16, start 14:15, Reprezentacja Litwy
nr startowy 17, start 14:16, Reprezentacja Berlina
nr startowy 19, start 14:17, Ruderverein Berlin von 1878
nr startowy 18, start 14:18, Wiking Berlin
nr startowy 21, start 14:19, Reprezentacja Bydgoszczy
nr startowy 20, start 14:20, Pegaz Wrocław – wycofana

14:30 – Wyścig główny ósemek juniorów o nagrodę Totalizatora Sportowego – Memoriał Zbigniewa Urbanyi,
Start w Łęgnowie; dystans 8,5 km – Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek około 15:00

Tor 1 – WTW Warszawa (Wicemistrz Polski)
Tor 2 – LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski)

15:15 – 15:30 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (półfinały)

15:30 – Wyścig ósemek kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada około 15:38

nr startowy 22, start 15:30, AZS AWF Kraków
nr startowy 23, start 15:31, LOTTO Bydgostia I
nr startowy 24, start 15:32, Posnania RBW Poznań
nr startowy 25, start 15:33, AGH Kraków
nr startowy 26, start 15:34, AZS UMK Energa Toruń I
nr startowy 27, start 15:35, UKS Milenium Wrocław
nr startowy 28, start 15:36, Bydgoski Klub Wioślarek
nr startowy 29, start 15:37, BTW Bydgoszcz
nr startowy 30, start 15:38, LOTTO Bydgostia II
nr startowy 31, start 15:39, LOTTO Bydgostia III
nr startowy 32, start 15:40, AZS UMK Energa Toruń II

16:10 – 16:25 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (finały).

16:30 – 16.35 – wyścigi VIP oraz weteranów wioślarstwa na ergometrach wioślarskich

16:35 – 16:50 – Wyścigi smoczych łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy:
Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji – Reprezentacja Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO
(do dwóch zwycięstw)

16:30 – Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego, dystans 8,5 km
Start w Łęgnowie; Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek około 17.00

Tor 1 – AZS Szczecin (Wicemistrz Polski)
Tor 2 – LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski)

17:05 – Wyścig ósemek o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Pamięci Daniela Topolskiego, dystans 2 km
Osady rywalizują ze startu wspólnego. Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; meta Rybi Rynek około 17.12

Tor 1 – Uniwersytet Oxford
Tor 2 – Uniwersytet Cambridge

17:20 Wręczenie medali i nagród na scenie po dwóch ostatnich wyścigach

Permalink do tego artykułu: http://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/program-regat/