↑ Powrót do Organizacja

Wydrukuj to Strona

Ceremonie dekoracji

Ceremonie dekoracji – XXVII WWoPB – 2018 

edycja 2018

aktualizacja: 02.09.2018 r.

13:15 – Otwarcie regat – Ósemki weteranów
Osady płyną w stronę Opera Nova. Spływają do przystani – około 13.30-13.40

14:00 – Wyścig ósemek juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 14:07
Osady po zakończonym wyścigu czekają za mostem na osady seniorów. (Wręczenie medali przy nabrzeżu – dopływają osady, które zajęły I i II miejsce.

14:15 – Wyścig ósemek seniorów o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 14:22
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigach sprinterskich – dopływają osady, które zajęły I i II miejsce na dystansie 2 km oraz zwycięska osada w wyścigu sprinterskim.

14:40 – Wyścig główny ósemek juniorów o Memoriał Zbigniewa Urbanyi i nagrodę Totalizatora Sportowego
Start w Łęgnowie; dystans 8,5 km – Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek, osady dopływają na metę około 15:10
KS Posnania-RBW  (Mistrz Polski) – Reprezentacja Bydgoszczy
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigu

 

15:15 – 15:30 – Wyścigi sprinterskie na 200 metrów czterech najlepszych ósemek z wyścigu seniorów. Osady, które zajęły wyższe miejsce w wyścigu na 2 km wybierają tor,  Półfinały (1 osada z 4 osadą, 2 osada z 3 osadą) –zwycięskie ósemki z półfinałów walczą w finale o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

15:40 – Wyścig ósemek kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 15;47
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigu – dopływają osady, które zajęły I i II miejsce

16:20 – 16:30 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. (półfinały)
16:30 – 16.40 – wyścigi VIP oraz weteranów wioślarstwa na ergometrach wioślarskich

16:40 – 16:50 – Wyścigi sprinterskie osad seniorskich mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. (finały – wyścigi o miejsca 1-2 oraz 3-4)
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigach

16:30 – Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego, dystans 8,5 km
Start w Łęgnowie; Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek, osady dopływają na metę około 17.00
LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski) – AZS AWF Warszawa (Wicemistrz Polski)
(po zakończonym wyścigu osady czekają przy moście na osady Oxford – Cambridge)

17:05 – Wyścig ósemek o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, dystans 2 km
Uniwersytet Oxford – Uniwersytet Cambridge ; Osady rywalizują ze startu wspólnego
Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; meta Rybi Rynek, osady dopływają na metę około 17.18

17:20 – Wręczenie medali i nagród na scenie po dwóch ostatnich wyścigach (jako pierwsze dopływają na ceremonię dekoracji osady Oxford i Cambridge)

Permalink do tego artykułu: http://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/organizacja/ceremonie-dekoracji/