↑ Powrót do Organizacja

Wydrukuj to Strona

Ceremonie dekoracji

aktualizacja: 19.09.2017 r.

13:15 – Otwarcie regat – Ósemki weteranów
Osady spływają do swoich przystani po przepłynięciu osady BKW Bydgoszcz – około 13.25

14:00 – Wyścig ósemek akademickich o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 14:10
Osady które zajęły I i II miejsce po zakończonym wyścigu dopływają do nabrzeża gdzie odbywa się ceremonia dekoracji.

14:06 – Wyścig ósemek juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 14:16
Osady po zakończonym wyścigu czekają za mostem na osady seniorów. (Wręczenie medali przy nabrzeżu – dopływają osady, które zajęły I i II miejsce.

14:22 – Wyścig ósemek seniorów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 14:30
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigu – dopływają osady, które zajęły I i II miejsce

14:40 – Wyścig główny ósemek juniorów o Memoriał Zbigniewa Urbanyi i nagrodę Totalizatora Sportowego
Start w Łęgnowie; dystans 8,5 km – Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek, osady dopływają na metę około 15:10
AZS Szczecin  (Mistrz Polski) – Reprezentacja Bydgoszczy
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigu

15:25 – 15:40 – Wyścigi sprinterskie osad młodzików mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy (półfinały)

15:50 – Wyścig ósemek kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego (wyścig otwarty), dystans 2 km – Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; osady startują co 1 minutę, meta Rybi Rynek, pierwsza osada dopływa na metę około 16:00
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigu – dopływają osady, które zajęły I i II miejsce

16:25 – 16:40 – Wyścigi sprinterskie osad młodzików mikstów kajakarek i kajakarzy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. (finały)
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigach

16:30 – 16.35 – wyścigi VIP oraz weteranów wioślarstwa na ergometrach wioślarskich

16:45 – 17:00 – Wyścigi smoczych łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy:
Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji – Reprezentacja Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO
(do dwóch zwycięstw),
Wręczenie medali na scenie bezpośrednio po wyścigach

16:40 – Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego, dystans 8,5 km
Start w Łęgnowie; Osady rywalizują ze startu wspólnego, meta Rybi Rynek, osady dopływają na metę około 17.10
LOTTO-Bydgostia (Mistrz Polski) – AZS UMK Toruń (Wicemistrz Polski)
(po zakończonym wyścigu osady czekają przy moście na osady Oxford – Cambridge)

17:10 – Wyścig ósemek o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, dystans 2 km
Uniwersytet Oxford – Uniwersytet Cambridge ; Osady rywalizują ze startu wspólnego
Start w okolicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; meta Rybi Rynek, osady dopływają na metę około 17.18

17:30 – Wręczenie medali i nagród na scenie po dwóch ostatnich wyścigach (jako pierwsze dopływają na ceremonię dekoracji osady Oxford i Cambridge)

Permalink do tego artykułu: http://wielkawioslarska.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/organizacja/ceremonie-dekoracji/